tel. + 48 505 140 250

O nas

Założycielką i właścicielką KB Medica jest lekarz medycyny Katarzyna Bukol - Krawczyk specjalista medycyny rodzinnej, dietetyk kliniczny i sportowy. Absolwentka wydziału lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach i studiów podyplomowych Poradnictwa dietetycznego na SGGW w Warszawie oraz Żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie na AWF w Warszawie. Od 2001 zajmuje się leczeniem nadwagi i otyłości oraz promocją zdrowia poprzez kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Członek Polskiego Towarzystwa Naukowego Badań nad Otyłością oraz członek komisji rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Praktycznej Terapii Otyłości. Od wielu lat współpracuje z renomowanymi centrami medycznymi Luxmed i Enel Med.


Swoje sukcesy zawodowe przelicza na...  kilogramy stracone przez pacjentów. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w czasie licznych konsultacji dla prasy radia i telewizji


"Szkoła Zdrowia powstała jako efekt moich 20 lat pracy. Pracując w różnych miejscach spotykam dorosłych, dzieci, całe rodziny. Doświadczenia tych lat pokazały potrzebę nieustannego uczenia zasad zdrowego życia, obalanie fałszywych opinii i mitów. Rzetelna wiedza oparta na faktach, badaniach naukowych i opiniach ekspertów tym kieruję się w mojej pracy. Kolejnym etapem jest otwarcie specjalistycznej poradni, w której udzielam porad dietetycznych"